ثبت شرکت در کیش

ساخت وبلاگ
چکیده : جزیره کیش در استان هرمزگان و در جنوب کشور قرار دارد و یکی از مناطق زیبا و دیدنی ایران محسوب میشود هم... با عنوان : ثبت شرکت در کیش بخوانید :

جزیره کیش در استان هرمزگان و در جنوب کشور قرار دارد و یکی از مناطق زیبا و دیدنی ایران محسوب میشود همه ساله تعداد زیادی توریست از کشورهای دیگر  و مناطق دیگر ایران برای دیدن جاذبه ها و امکانات گردشگری و طبیعیت کیش به این جزیره زیبا سفر میکنند . همانطور که گفته شد جزیره کیش یکی از مناطق آزاد میباشد .

 

با توجه به امکانات روزافزون و طبیعت زیبا و منحصر به فرد  و ماهیت ویژه (منطقه آزاد و ساحل خلیج فارس) و همسایگی با کشورهای عربی طی سال های اخیر  مورد توجه سرمایه گذاران داخلی و خارجی بوده است که تعداد آنها رو به افزایش میباشد .

 

سرمایه گذاری در این منطقه به دلیل شرایط خاص و قوانین گمرکی و مالیاتی بسیار مورد توجه و متنوع میباشد . از دلایل عمده سرمایه گذاری در این جزیره میتوان گفت منطقه آزاد بودن آن میباشد که تاثیر بسزایی در جذب سرمایه گذاران خارجی داشته است .

 

این ویژگی سبب شده فن آوری و تکنولوژی کشورهای دیگر و سرمایه های خارجی وارد کشور شود همچنین باعث گردیده تولیدات و محصولات داخلی وارد بازارهای جهانی  شود .

 

این عوامل باعث رشد اقتصاد کشور، افزایش صادرات ، جذب سرمایه های خارجی شده است .

 

همچنی یکی از سیاست های اتخاذ شده برای توسعه و ارتقای این منطقه افزایش خدمات تجاری و بازرگانی میباشد . بر این اساس برای عملی شدن این اهداف همه ساله نمایشگاه های متنوع و متعددی در این منطقه برگزار میگردد که این خود برای افزایش کسب و کار و تبلیغات مشاغل مختلف مفید میباشد .

 

همچنین یکی از سیاست‌های راهبردی توسعه منطقه، گسترش خدمات تجاری و بازرگانی است. بر اساس راهکارهای اتخاذ شده سالانه نمایشگاه های متعددی در کیش برگزار می‌شود.

 

منطقه آزاد کیش اولین منطقه آزاد توسعه یافته جمهوری اسلامی میباشد . حمل نقل از این جزیره به مناطق دیگر به صورت هوایی ، دریایی ، زمینی ، ریلی صورت میگیرد .

 

 ثبت  در جزیره کیش

مزایای ثبت شرکت در کیش :

همانطور که گفته شد جزیره کیش یکی از مناطق آزاد میباشد و سرمایه گذاری در این منطقه مزایای ویژه دارد . از جمله مزایای ثبت شرکت و سرمایه گذاری در جزیره کیش به شرح زیر میباشد :

 

1 . معافیت مالیاتی برای همهی مشاغل و فعالیت ها به مدت 20 سال

 

2 . ثبت شرکت با تابعیت 100 درصد خارجی

 

3 . سهولت در معاملات ارزی

 

4 . حمایت ویژه از سرمایه گذاران خارجی

 

5 . خدمات گسترده بانکی و مالی و بیمه

 

6 . سهولت در ثبت شرکت ها و موسسات داخلی و خارجی

 

7 . قوانین و تشریفات ساده برای ترانزیت و صادرات مجدد کالا

 

8 . ورود بدون ویزا اتباع غیر ایرانی

 

9 . هزینه های مناسب حامل های انرژی

 

10 . اجازه اقامت دو هفته و قابل تمدید 6 ماهه برای اتباع خارجی

 

11 . موقعیت استراتژیک نفتی

 

12 . عدم محدودیت در سرمایه گذاری

 

13 . عدم محدودیت در مشارکت خارجی

 

14 . شرکت در بورس بین المللی

 

15 . شرکت در بورس محصولات پتروشیمی و نفت

 

16 . معافیت مالی گمرک برای واردات مواد اولیه و ماشین آلات صنعتی و تولیدی

 

17 . عدم محدودیت برای خروج ارز

 

18 . سرعت بالا انجام امور اداری

 

19 .  فروش و اجاره املاک و زمین به سرمایه گذاران خارجی
ادامه مقاله در

ثبت شرکت در کیش

...
نویسنده : بازدید : 23 تاريخ : جمعه 22 دی 1396 ساعت: 4:16