مشاوره ثبت شرکت

ساخت وبلاگ
چکیده : با توجه به رشد اقتصادی در سال های اخیر ، تعداد اشخاص متقاضی سرمایه گذاری در ایران رو به افزایش است .... با عنوان : مشاوره ثبت شرکت بخوانید :

با توجه به رشد اقتصادی در سال های اخیر ، تعداد اشخاص متقاضی سرمایه گذاری در ایران رو به افزایش است . افراد زیادی از داخل و خارج کشور تمایل زیادی برای فعالیت در کشور و سرمایه گذاری داخلی دارند .

 

کشور ایران با توجه به موقعیت اش در منطقه نیروی انسانی ارزان تر و شرایط کاری راحت تری از دیگر نقاط  دنیا دارد همچنین توسعه اقتصادی در ایران رو به رشد است و برای سرمایه گذاری بسیار مفید میباشد .

 

همه کشور ها برای فعالیت های طبقه بندی شده، مقررات و شرایط خاص خود را دارند . در ایران نیز برای راه اندازی کسب و کار و تاسیس مقررات و ضوابطی وجود دارد که برای ثبت فعالیت های مورد نظر لازم است متقاضیان از آنها  باخبر باشند .

 

لازمه ی پایه و اساس درست یک فعالیت اقتصادی در کشور انجام مراحل قانونی ثبت میباشد . یکی از کارهای مهم برای ثبت انجام امور مالیاتی آن است و متقاضیان باید اطلاع دقیقی از امور مالیاتی داشته باشند .

 

ثبت شرکت و تاسیس آن نیازمند علم و دانش و آگاهی در مورد امور ثبتی میباشد که بسیاری از اشخاص متقاضی فاقد آن هستند و برای ثبت معمولا با مشکل روبه رو میشوند و و به اجبار باید هزینه های زیادی را پرداخت نمایند .

 

اشخاص متقاضی باید اطلاعاتی در مورد نامگذاری و سرمایه وامور ثبتی و امور مالیاتی و امور حقوقی و… داشته باشند . بسیاری از افراد از لحاظ  سطح دانایی و سواد و مشغلهای متفاوت و…قادر به کسب اطلاعات در امور ثبتی نیستند .

 

لذا ثبت شرکت وتمام امور ثبتی نیازمند یک مشاورخبره میباشد .

 

درست و صحیح در مورد نیازهای مشتری میتواند بسیاری از نواقص را برطرف و مشتری را به راهی درست هدایت کند.

 

اشخاصی متقاضی ثبت شرکت و موسسه و ثبت تغییرات و ثبت برند  برای جلوگیری از هزینه های اضافه و سنگین و همچنین عدم نقص در مدارک بهتر است به مشاوران امور ثبتی در شرکت های ثبت شرکت مراجعه کنند .

 

وکلای حقوقی و مشاوران موسسه های ثبت شرکت اطلاعتی از قبیل سرمایه گذاری ، امور حقوقی و مالیاتی ، نامگذاری ،مدارک مورد نیاز و … و همچنین اطلاعاتی در زمینه نیازهای مشتری در اختیار متقاضی قرار میدهند . همچنین میتوانند به عنوان وکیل اشخاص متقاضی کارهای ثبتی را انجام دهند .


مشاوره ثبت شرکت

 

مشاوره در امور ثبت میتواند از بسیاری از هزینه های اضافی و سنگین جلوگیری کند . همچنین با کمک مشاوران نقص هایی که ممکن است بوجود بیایید به حداقل برسد .

 

مجموعه خدماتی که مشاوران در موسسات ثبت شرکت ها به اشخاص ارائه میدهند شامل : مشاوره های تلفنی و اطلاع رسانی مربوط به امور ثبتی و همچنین مشاوره های حضوری و انجام امور ثبتی و… میباشد .

 

مزایای ثبت توسط موسسات ثبت شرکت :

ثبت شرکت توسط موسسات ثبت شرکت مزایای بسیاری دارد :

 

صرفه جویی در هزینه ها

صرفه جویی در وقت

راهنمایی به سمت بهترین راه در جهت توسعه اقتصادی

کاهش نواقص احتمالی در امور ثبتی

ثبت سریع شرکتمشاوره ثبت شرکت

...
نویسنده : بازدید : 5 تاريخ : يکشنبه 17 دی 1396 ساعت: 19:22