پیگیری ثبت شرکت

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  برچسب ها

  با مراجعه به سامانه جامع ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری  میتوان تمامی امور ثبتی را انجام داد ، تمام اشخاص متقاضی ثبت شرکت میتوانند از طریق این سایت شرکت خود را ثبت نمایند . پس از ورود اطلاعات در سامانه ، کد رهگیری داده میشود که بدون مراجعه حضوری به اداره ثبت شرکت ها با وارد کردن آن کد از نتایج ثبت با خبر شد .

   

  پاسخ و پیگیری درخواست ثبت از طریق کد رهگیری میباشد.

   

  برای پیگیری درخواست باید به سامانه ثبت شرکت ها رجوع و در قسمت پیگیری درخواست کد رهگیری را وارد کرد . در این صورت ممکن است یکی از سه حالت زیر روی دهد :

   

  1- رد پرونده :

   

  در این صورت یعنی درخواست ثبت صورت نگرفته است و قابلیت ثبت شدن نداشته و باید مجدد در سامانه درخواست ثبت کرد و کد رهگیری جدید دریافت نمود این حالت در صورت میباشد که مدارک ارسال شده به اداره ثبت دارای نواقص حل نشدنی باشند .

  2- نقص پرونده :

   

  در این صورت پرونده و مدارک ارسالی به اداره ثبت دارای نواقصی قابل حل بوده است این نواقص در ابلاغیه ای جدا ذکر شده است که باید به رفع آن پرداخت . رفع ایرادات باید با پاکت و پوشه ای مخصوص رفع نقص به اداره ثبت ارسال شود .

  3-صدور آگهی :

   

  در این صورت با ثبت شرکت توسط اداره ثبت موافقت شده است .شخص متقاضی باید برای اخذ مدارک و امضا های موردنیاز به اداره ثبت شرکت ها مراجعه نماید . برای ثبت و صدور آگهی در روزنامه رسمی باید از طریق سامانه روزنامه رسمی کشور اقدام کرد . بدین صورت که در سامانه ثبت نام کرد . اطلاعات لازم را وارد کرد . صدور آگهی ملزم پرداخت هزینه میباشد .

  وضعیت آگهی :

  وضعیت آگهی میتواند یکی از موارد زیر باشد :

   

  دریافت شده از ثبت : در این حالت فقط از اداره ثبت دریافت شده و برای چاپ باید هزینه ی آن پرداخت گردد .

  آماده ارسال به چاپ  : در این صورت یعنی آگهی در حال چاپ میباشد .

  در حال انتشار امضا  نشده : در این حالت یعنی آگهی در حای چاپ است اما امضا نشده

  انتشار یافته امضا نشده : در این حالت یعنی آگهی چاپ شده است اما نسخه امضا شده ی آن چاپ نشده است .

  انتشار یافته امضا شده : بدین ترتیب آگهی هم امضا شده است هم انتشار یافته است .

  بعد از 5 روز کاری آگهی مورد نظر در سامانه روزنامه رسمی منتشر میشود و فایل PDF آن قابل دریافت میباشد . صدور آگهی آخرین کار ثبت شرکت میباشد و شرکت مورد نظر تشکیل میشود . سپس باید کارهایی از قبیل امور مالیاتی و پلمپ دفاتر مالی و حقوقی و اخذ کد اقتصادی صورت بگیرد .

   

   


  پیگیری ثبت شرکت

  نویسنده : بازدید : 1 تاريخ : يکشنبه 17 دی 1396 ساعت: 19:22
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها